Foto: ekrānšāviņš no DelfiTV raidījuma

Jau nākamnedēļ, 1. martā izšķirsies, kurš vadīs vienu no lielākajām Latvijas augstskolām – Latvijas Universitāti.

Kāds ir abu rektora amata kandidātu redzējums par augstskolas attīstību, kādas ir katra prioritātes un skatījums uz aktualitātēm – fakultāšu apvienošanu augstskolā, demogrāfijas izaicinājumiem un studējošo skaita kritumu valstī, ārzemju studentu piesaisti un augstskolas centieniem iekļūt labāko universitāšu Top500, par to ceturtdien, 22. janvārī raidījumā "Spried ar Delfi" žurnālists Andris Auzāns izjautāja Latvijas Universitātes (LU) rektora amata kandidātus – LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes profesori, rektora padomnieci Signi Bāliņu un LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekānu, profesoru Gundaru Bērziņu.

Pilnu raidījuma ierakstu, kā arī rakstisku kopsavilkumu skatiet Delfi.lv.

Video būs skatāms arī DelfiTV YouTube kanālā.

Dalīties